Beykoz Hurdacı Hurda | 05551021550 | Beykoz Hurdacılar

0

Beykoz Hurdacı Hurda

Beykoz Hurdacı iş Yeri Fabrika Ev Hurdalarınızı En iyi Fiyatla Alıyor  Siz El Değmeden Tartıp Nakit Ödüyoruz Telefon Doğrultusunda  Araç Gönderimi İçin Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz,Hurdaları Adresinizden Alır Siz Ayırmakla Seçmekle Uğraşmayın Ekiplerimiz Seçip Elektironik Kantarla Tartıp Ücretini Peşin Ödemekteyiz
Tonajlı Hurdalara Özel Fiyat Verilmektedir Tüm Müşterilerimize Hayırlı İşler Dileriz

Beykoz Hurdacı Hurda

Asya hurda Küçük veya büyük işletmeler için Alet ve Hurda Metal Geri Dönüşüm Hurda danışmanlık hizmetleri arıyorsanız, doğru yere geldiniz demektir. Güvenilirlik, müşteri hizmetleri ve müşteri ilişkileri konularında gurur duyuyoruz.Ülke ekonomisine yaptığı önemli katkılardan dolayı Asya hurda geri dönüşüm sistemleri birçok Avrupa ülkesinde en çok gelişen sanayi kolları arasındadır. Başta bakır, demir gibi değerli metaller olmak üzere, elektronik, plastik, inşaat gibi pek çok hurda malzeme geri dönüştürülerek önemli malzemeler tekrar elde edilebilmektedir. Asya hurda Geri Dönüşüm Hurda malzemelerin geri dönüşümünü en iyi şekilde yapan  bir işletmedir.

Beykoz Hurdacı

Geri Dönüşüm Hurda konusunda uzun yılların deneyimine, tecrübesine sahip sektörün önemli firmalarından olan işletmemiz tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır.Asya hurda Geri Dönüşüm Hurda firmamız, endüstrinin sunduğu en iyi hizmeti sunmayı taahhüt eder. Büyük bir ulusal şirketin profesyonel imajını, küçük bir yerel işletmeden bekleyebileceğiniz hizmet düzeyi ile korumaya çalışıyoruz. %100 yerel bir firmayız.

Beykoz Hurda

Tehlikeli maddeler haricinde herhangi bir hurdayı ve çöpü yüklemek ve bertaraf etmekten mutluluk duyuyoruz. Mini depolarımız yerleşim açısından kolay, çoğu aracımıza sığacak ve temiz ve düzenli. Metal, kağıt, elektronik atık ve cihazlar dahil olmak üzere mümkün olduğu kadar çok atık alıyor ve geri dönüşüme tabi tutuyoruz.Elektronik Hurdası dediğimiz hasar görmüş, hurdaya çıkan makine ve makine parçalarınızı alıyoruz.
Hurda elektronik ürünler bizim tarafımızdan belirli bir seviyenin üzerindeyse alımı yapılmaktadır.

  1. Kazan Dairesi Hurda Alımı ve Sökümü
  2. Çatı ve Asma Tavan Hurda Alım ve Sökümü
  3. Yangın Merdiveni Hurda Alım ve Sökümü
  4. Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Alımı ve Sökümü
  5. Depo Raf Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
  6. Soğutma Sistemleri Hurda Alım ve Sökümü
  7. Kullanılmayan Makine Hurda Alımı ve Sökümü
  8. Havalandırma Kanalları Hurda Alım ve Sökümü
  9. Fabrika İmalat Artığı Hurda Alım ve Sökümü
Beykoz Hurdacılar

Her tür geri dönüşümlü hurda konusunda faaliyet gösteren firmamız, hurda fiyatlarının değerinde alınmasını gerçekleştirmektedir.Profesyonel ekipman ve elemanlarıyla , kanun ve nizamların öngörmüş olduğu prensiplere uygun olarak çalışmalarını yürüten firmamız deneyimiyle en hızlı hizmeti sunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda mevcut bulunan hurdalarınızın yerinde tespiti yapıldıktan sonra fiyat değerlemesi yapıp en kısa sürede teklifini sunmaktadır.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ