Epttavm Ücetsiz Maske Alımı E-Devlet Maske Nasıl Alınır

0

Epttavm Ücetsiz Maske Alımı E-Devlet Maske Nasıl Alınır.

Ücretsiz maske almak isteyen binlerce kişi ePttAVM üzerinde başvurularını gerçekleştirdi. Akşam saatlerinde oluşan yoğunluk nedeniyle başvurular e-devlet’e taşındı. Yapılan yeni açıklamada başvuruların e-devlet üzerinden sağlanacağı bilgisi paylaşıldı.

Epttavm Ücetsiz Maske Alımı E-Devlet Maske Nasıl Alınır?

ÜCRETSİZ MASKE KİMLER ALABİLİR?

65 yaş üzeri ve 20 yaş altı evden çıkma kısıtlaması bulunan kişiler dışında herkes ücretsiz maske başvurusu yapabilir. Vatandaşlar her hafta 1 paket içerisinde yer alan 5 maske alma hakkına sahip olacaklar. Maskeler PTT Kargo tarafından ücretsiz olarak dağıtılacak. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı tarafından alınan karar doğrultusunda vatandaşlara maske imkanı düzenli olarak sağlanacak.

EPTTAVM’DEN ÜCRETSİZ MASKE

Kurumdan yapılan açıklama şöyle: Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz. Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

E-DEVLET GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ…

EPTTAVM MASKE TIKLAYINIZ…

Epttavm Aşağıdaki Açıklamayı Yaptı

Değerli Vatandaşlarımız,

Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz.

Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. duyurusu yapılmaktadır.

Ücretsiz maske teminine ilişkin sistem E-Devlet Kapısı üzerinden kullanıma açıldığında gerekli duyuruları sizlerle paylaşacağımızı bildirmek isteriz.

Ücretsiz Maske Nasıl Alınır

E-DEVLET ÜCRETSİZ MASKE BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

E-devlet’te gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından ücretsiz maske başvuruları başlayacak. Kişiler TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yaptıktan sonra başvurularını yapabilecekler.

Epttavm Ücetsiz Maske Alımı E-Devlet Maske Nasıl Alınır.

Epttavm Ücetsiz Maske Alımı. E-Devlet Maske Nasıl Alınır.

EPTT’den son dakika ücretsiz maske açıklaması!
EPTT’den son dakika açıklaması geldi. Toplu ulaşım araçları, pazar yerleri, marketler gibi yerlerde maske kullanımının zorunlu hale getirilmesinin ardından PTT AVM üzerinden ücretsiz maske dağıtılacağı duyurulmuştu. Yoğun ilgi gören ücretsiz maske için başvuruların en kısa sürede E-Devlet sistemi üzerinden yapılabileceği açıklandı.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ