İmes Hurdacı | İmes Hurdacılar | 05551021550

0

İmes Hurdacı

imes hurdacı Size En yakın hurdacı olarak Asya Hurda Hizmetinizde İstanbul’un Her bölgesin’den hurda alımı yapıyoruz Anında Nakit ödeme ile güvenilir ve kolay ticaret yapıyoruz. Hem sizin hem’de bizim açımız’dan Daha iyidir . Güven Her zaman Ön Planda’dır . Hemen siz’de hurdaları değerlendirmek istiyorsanız İletişim bölümün’den bizlere ulaşabilirsiniz.

İmes Hurdacı

Asya Hurda alımı ve geri dönüşüm sanayi ticaret şirketi hurdacılığı ekonomiye, çevreye, doğaya saygı çerçevesinde tamamı sosyal güvencedeki bilinçli ve işinde uzman personelimizle bilinçli bir şekilde hak hukuk çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hurdacı Olarak biz her türlü Kazan Dairesi Hurda Sökümü,Çatı ve Asma Tavan Hurda Sökümü, Yangın Merdiveni Hurda Sökümü Depo Raf Sistemleri Hurda Sökümü, Fuel Oil Tank, Depo Hurda Sökümü Isıtma, Soğutma Sistemleri Hurda Sökümü, Kullanılmayan Makine Hurda Sökümü Havalandırma Kanalları Hurda Sökümü, Tesisat ve Ekipmanlarının Hurda Sökümü Depo Temizliği, Deponuzda’ki Hurdaların Alımı Elektrik Tesisat Kablo Hurda Sökümü, Büro Ofis Malzeme Ürünleri Hurda Alımı Elektronik, Pc, Monitör, Fax vb.Tüm Hurda Ürünlerin Alımı Atık Hurda Kağıt Alımı  Yapmaktayız. Aldığımız ürünlerin %100’lük kısmını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye son derece yararlı hale getirmekteyiz. Yaptığımız işlerde siz değerli müşterilerimiz her zaman en önemli referansımız olmuştur. Elinizde bulunan atıl durumdaki hurda ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmes Hurda

Asya Hurda, metal hurda satışında sizlere iyi hizmet için çalışmaktadır.Hurda piyasasına göre belirlediğimiz ve
günlük değişen fiyatlar mevcuttur.Sıklıkla inşaatlarda kullanılan demir alım satımı sıklıkla yapılan hurdalar
arasındadır. Değerinden pek fazla bir şey kaybetmeyen demir ilk işlenmesinden sonra görebileceği hasar ile hurdaya çıkmaktadır.Demir fiyatları sürekli olarak güncellenmektedir alımı ve satışı sırasında kesin bir fiyat belirtilmektedir.

İmes Hurdacılar

Hurda Demir Nedir?
Dünya üstünde en yaygın bulunan metal türüne Demir denir.Demirin kullanılmayan geri dönüşüme hazır bekleyen haline ise Hurda Demir ismi verilmektedir. Genellikle Hurda Demir özelliğini yitirmiş bir işlevi olmayan metallerdir. Demir hurdası sanayi ve ekonomi açısından gelişmekte olan ülkeler için değerli bir metaldir. Bu metaller yeniden geri dönüşüme kazandırılarak sanayiye ve ekonomiye değer katmaktadır.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ